Hakkımızda

2000 yılında İskenderun’da hizmete giren firmamız, kurulduğu günden bu yana hastalarına, kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi , sektördeki çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde devam ettirmektedir. Bölgede protez, ortez ve medikal ürün taleplerine büyük bir başarı ile cevap veren Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi, hastaların rahat kullanabileceği ürünleri tedarik etmektedir. Müşterilerinden gelen öneriler ve şikayetleri her zaman göz önünde bulunduran firmamız, bugüne kadar binlerce hastanın sorunlarına çözüm bulmak için gayret göstermiştir.

Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi ‘nin amacı birinci sırada tercih edilen ve her zaman yenilikçi uygulamalarıyla referans sağlık ürünleri merkezi olma yolundaki gayreti ile, sektördeki gelişmeleri takip ederek ürün konseptini geliştirmektir.

Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi’nin kurucusu Mithat ARSLAN, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu PROTEZ ve ORTEZ Teknikerliği Bölümünü başarıyla bitirdikten sonra, 1995 yılında meslek hayatına girmekle birlikte , yurt içi ve yurt dışındaki mesleki tecrübelerinin ardından Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi’ni İskenderun’da hizmete açmıştır. Kurulduğu günden bu yana özellikle engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini mümkün olabildiğince yükseltmeye gayret eden firmamız, edindiği teknik bilgi ve tecrübelerle sorunları en asgari düzeye indirme amacındadır. Hacettepe Ortopedi Protez ve Ortez Merkezi olarak misyonumuz; yaşadığınız engelli dünyada; engelli vatandaşlarımıza engelsiz bir hayat sunmaktır.


Bizimle İletişime geçin. 0326 613 59 56